Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.

CounteR StrikE
 
IndicePortaleUltime immaginiCercaRegistratiAccedi

 

 greeen return

Andare in basso 
3 partecipanti
AutoreMessaggio
GrEeN.SiZe

GrEeN.SiZe


Messaggi : 51
Data d'iscrizione : 26.04.10
Età : 34
Località : Terni

greeen return Empty
MessaggioTitolo: greeen return   greeen return EmptyLun Apr 26, 2010 10:20 pm

1-Nick:- GrEeN
2-virsta:- 20
3-steam id:- n-am
4-de cit timp joci pe server:- am inceput sa joc din iunie
5-aproximativ timpul zilnic petrecut pe server:-pot sa stau pe server 2 ore max 4
6-motivul pentru care vrei sa devii admin:- Shocked sa eliminez codari , sa fac sa nu spuna injuraturi playeri .
7-practica admin:- de 5 ani
8- sint deacord cu regulile pentru admini si cu pedeapsa in caz de nerespectaria acestor reguli:- Da
9-ID yahoo mess:- green.size

P.S am mai avut admin dar svu sa inchis
Torna in alto Andare in basso
Camora
Admin
Camora


Messaggi : 61
Data d'iscrizione : 23.04.10
Età : 41

greeen return Empty
MessaggioTitolo: Re: greeen return   greeen return EmptyLun Apr 26, 2010 10:31 pm

Pro! fiindca te cunosc de demult. dar vedem ce zic si ceilalti admini.
Torna in alto Andare in basso
GrEeN.SiZe

GrEeN.SiZe


Messaggi : 51
Data d'iscrizione : 26.04.10
Età : 34
Località : Terni

greeen return Empty
MessaggioTitolo: Re: greeen return   greeen return EmptyLun Apr 26, 2010 10:35 pm

ms
Torna in alto Andare in basso
-=:toXyk:=-

-=:toXyk:=-


Messaggi : 15
Data d'iscrizione : 24.04.10

greeen return Empty
MessaggioTitolo: Re: greeen return   greeen return EmptyMar Apr 27, 2010 8:43 am

contra...
nu vreau sa zici ca am ceva cu tine dar nu ai steam.....si nici nu team vazut pe servar...
si ai mai si zis ca joci pe server din iunie....... scratch dar sa fim seriosi servaru nu are nici macar o saptamana de cand e deschis....
poate daca te vad cum joci si cat vei sta pe server........poate peste vreo saptamana daca ai mai incerca tias da..........acuma depinde de tine
Arrow pe altadata
Torna in alto Andare in basso
GrEeN.SiZe

GrEeN.SiZe


Messaggi : 51
Data d'iscrizione : 26.04.10
Età : 34
Località : Terni

greeen return Empty
MessaggioTitolo: Re: greeen return   greeen return EmptyMar Apr 27, 2010 10:01 pm

man , nici tu nu ai steam , dar serveru asta exista si in iunie , numai ca a fost inchis pentru probleme .... asa ca ciocu mic . eu joc dinaintea ta pe svu asta
Torna in alto Andare in basso
Camora
Admin
Camora


Messaggi : 61
Data d'iscrizione : 23.04.10
Età : 41

greeen return Empty
MessaggioTitolo: Re: greeen return   greeen return EmptyMar Apr 27, 2010 11:27 pm

Green a primit adminul. am avut nevoie de citva admini, si sint bucuros ca a cerut admin anume Green. il cunosc de demult inca de pe timpul cind serverul umbria era serverul meu pina l-am daruit lui gyo. dar de acum inainte vom da admini numai dupa regulament.
Topic inchis
Torna in alto Andare in basso
Contenuto sponsorizzato





greeen return Empty
MessaggioTitolo: Re: greeen return   greeen return Empty

Torna in alto Andare in basso
 
greeen return
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
 :: ExcElenT-GamE Cs-1.6 SERVER :: CERERE Slot/Admin/Upgrade :: CERERE ADMIN-
Vai verso: